NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Şeffaf Fiyatlandırma


Ürünlerin satışı kilogram cinsinden olacaktır. Nakliye araçlarının kantar fişi (Boş/Dolu/Net Ağırlıkları), ürünlerin ebatları (En/Boy/Yükseklik) müşteriler ile paylaşılacaktır.

Ürünler yerinde araç üstü tüm alıcılar için aynı fiyat olacaktır. Adrese teslim satışlarda bölgeniz için fiyatlar diğer müşteriler ile aynı olacaktır.

Güvenilir Ticaret


Müşterilerimizin siparişleri için yaptıkları ödemeler "PARAM GÜVENDE" uygulamamız ile "Teslim Aldım" onayı alınana kadar satıcı hesabına geçmeyecektir.

Müşterilerimizin ürünlerin yanıltıcı olduğunu iddia etmesi durumunda bizim ile iletişime geçme halinde expertimiz teslim alanına gelip tutanak tutacaktır. Bu tutanak ile "İade Hakkınız" olacaktır.

Detaylı Bilgilendirme


Müşterilerimize ilk alımdan teslimata kadar geçen tüm süreçlerin detayı anlatılacaktır.(Sipariş Oluşturma / Yükleme / Sevkiyat / Teslimat)

Ayrıca döküman şeklinde bir sunum dosyası da sipariş eki olarak gönderilecektir.

Sipariş Takibi


Müşterilerimiz diledikleri zaman siparişin durumunu öğrenebilecektir. (Alındı / Onaylandı / Hazırlanıyor / Yükleniyor / Yolda / Teslim Edildi)

Müşterilerimiz nakliye aracımızın nerede olduğunu ve tahmini varış/teslim süresini bileceklerdir.

Besin Değer İçerikleri


Müşterilerimiz sipariş ettiği ürünlerin tüm besin değerlerini görecek ve ürünler arası kıyaslama yapabileceklerdir. (Kuru Madde Miktarı / Enerji Miktarı / Protein Miktarı vb.)

Kolay İletişim


Müşterilerimiz bilgi almak istediğinde 7/24 Whatsapp iletişim hattından ve Çağrı Merkezimizden ulaşabilecektir. İsteyen müşterilerimiz E-Posta yoluyla da iletişime geçebilecektir.

Adrese Teslim


Müşterilerimizin "Adrese Teslim" siparişleri tır tipi araçların yasal olarak girebildiği her yere teslim edilecektir. Bu araçların giremeyeceği bölge olduğunda girebileceği en yakın alana teslimat yapılacaktır.

Hızlı Sevkiyat


Müşterilerimizin siparişleri, sipariş onaylandıktan sonra 1/7 gün içerisinde teslim edilecektir. Bu süreçte teslim edilmemiş siparişlerin ödemeleri eksiksiz şekilde iade edilecektir.

SAMAN SEPETİ KİMDİR?

Üretim

Saman Sepeti 2010 yılından günümüze kadar aynı standartlar ile üretim ve satış hizmeti sunmuştur.

Bilgi Al